Stampa:Harta Austria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Austria location map.svg
Harta fizike
Skeda:Austria relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Austria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Austria)
emri Austria
koordinatat
skajore
49.2
9.4 ←↕→ 17.2
46.3
qendra e hartës 47°45′N 13°18′E / 47.75°N 13.3°E / 47.75; 13.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]