Stampa:Harta Austria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Austria location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Austria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Austria)
emri Austria
koordinatat
skajore
49.2
9.4 ←↕→ 17.2
46.3
qendra e hartës 47°45′V 13°18′L / 47.75°V 13.3°L / 47.75; 13.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]