Stampa:Harta Belgjika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Belgium adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Belgium relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Belgjika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Belgjika)
emri Belgjika
koordinatat
skajore
51.8
2.2 ←↕→ 6.9
49.2
qendra e hartës 50°30′N 4°33′E / 50.5°N 4.55°E / 50.5; 4.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]