Stampa:Harta Bolivia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bolivia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Bolivia physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bolivia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bolivia)
emri Bolivia
koordinatat
skajore
-9.0
-71.0 ←↕→ -56.8
-24.0
qendra e hartës 16°30′S 63°54′W / 16.5°S 63.9°W / -16.5; -63.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]