Jump to content

Stampa:Harta Franca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:France location map-Regions and departements-2016.svg
Harta fizike
Skeda:France relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Francë. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Francë)
emri Francë
koordinatat
skajore
51.5
-5.8 ←↕→ 10.2
41.0
qendra e hartës 46°15′N 2°12′E / 46.25°N 2.2°E / 46.25; 2.2