Stampa:Harta Greqia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Greece location map.svg
Harta fizike
Skeda:Greece relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Greqia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Greqia)
emri Greqia
koordinatat
skajore
42.0
19.1 ←↕→ 29.9
34.6
qendra e hartës 38°18′N 24°30′E / 38.3°N 24.5°E / 38.3; 24.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]