Jump to content

Stampa:Harta Hondurasi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Honduras location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief map of Honduras.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Hondurasi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Hondurasi)
emri Hondurasi
koordinatat
skajore
16.70
-89.50 ←↕→ -83.00
12.80
qendra e hartës 14°45′N 86°15′W / 14.75°N 86.25°W / 14.75; -86.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]