Stampa:Harta Izraeli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Israel location map.svg
Harta fizike
Skeda:Israel relief location map.jpg
Harta
Skeda:Israel relief location map-blank.jpg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Izraeli. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Izraeli)
emri Izraeli
koordinatat
skajore
33.5
33.7 ←↕→ 36.3
29.3
qendra e hartës 31°24′N 35°00′E / 31.4°N 35°E / 31.4; 35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]