Stampa:Harta Izraeli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Israel location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Izraeli. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Izraeli)
emri Izraeli
koordinatat
skajore
33.5
33.7 ←↕→ 36.3
29.3
qendra e hartës 31°24′V 35°00′L / 31.4°V 35°L / 31.4; 35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]