Stampa:Harta Katari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Qatar location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Katari. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Katari)
emri Katari
koordinatat
skajore
26.3
50.3 ←↕→ 52.5
24.4
qendra e hartës 25°21′N 51°24′E / 25.35°N 51.4°E / 25.35; 51.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]