Stampa:Harta Kepi i Gjelbër

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cape Verde location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kepi i Gjelbër. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kepi i Gjelbër)
emri Kepi i Gjelbër
koordinatat
skajore
17.4
-25.6 ←↕→ -22.4
14.6
qendra e hartës 16°N 24°W / 16°N 24°W / 16; -24

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]