Stampa:Harta Koreja e Jugut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:South Korea location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Koreja e Jugut. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Koreja e Jugut)
emri Koreja e Jugut
koordinatat
skajore
38.9
124.5 ←↕→ 132.0
33.0
qendra e hartës 35°57′V 128°15′L / 35.95°V 128.25°L / 35.95; 128.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]