Stampa:Harta Koreja e Jugut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:South Korea adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:South Korea physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Koreja e Jugut. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Koreja e Jugut)
emri Koreja e Jugut
koordinatat
skajore
38.9
124.5 ←↕→ 132.0
33.0
qendra e hartës 35°57′N 128°15′E / 35.95°N 128.25°E / 35.95; 128.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]