Stampa:Harta Laosi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Laos location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Laosi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Laosi)
emri Laosi
koordinatat
skajore
22.9
99.7 ←↕→ 108.0
13.6
qendra e hartës 18°15′V 103°51′L / 18.25°V 103.85°L / 18.25; 103.85

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]