Stampa:Harta Liberia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Liberia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Liberia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Liberia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Liberia)
emri Liberia
koordinatat
skajore
8.8
-11.8 ←↕→ -7.0
4.0
qendra e hartës 6°24′N 9°24′W / 6.4°N 9.4°W / 6.4; -9.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]