Jump to content

Stampa:Harta Maroku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Morocco location map.svg
Harta fizike
Skeda:Morocco relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Maroku. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Maroku)
emri Maroku
koordinatat
skajore
36.25
-13.55 ←↕→ -0.6
27.3
qendra e hartës 31°46′30″N 7°04′30″W / 31.775°N 7.075°W / 31.775; -7.075

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]