Stampa:Harta Mesdheu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mediterranean Sea location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Mediterranean Sea.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mesdheu. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mesdheu)
emri Mesdheu
koordinatat
skajore
48.0
-7.0 ←↕→ 42.5
29.0
qendra e hartës 38°30′N 17°45′E / 38.5°N 17.75°E / 38.5; 17.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]