Stampa:Harta Nigeria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Nigeria location map.svg
Harta fizike
Skeda:Nigeria relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nigeria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Nigeria)
emri Nigeria
koordinatat
skajore
14.0
2.0 ←↕→ 15.0
4.0
qendra e hartës 9°00′N 8°30′E / 9°N 8.5°E / 9; 8.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]