Stampa:Harta Nigeria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Nigeria location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nigeria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[redakto tekstin burimor]

Vendodhja (Nigeria)
emri Nigeria
koordinatat
skajore
14.0
2.0 ←↕→ 15.0
4.0
qendra e hartës 9°00′V 8°30′L / 9°V 8.5°L / 9; 8.5

Shiko edhe[redakto tekstin burimor]