Stampa:Harta Qipro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cyprus location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Qipro. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Qipro)
emri Qipro
koordinatat
skajore
35.8
32.1 ←↕→ 34.8
34.4
qendra e hartës 35°06′V 33°27′L / 35.1°V 33.45°L / 35.1; 33.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]