Stampa:Harta Qipro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cyprus location map.svg
Harta fizike
Skeda:Cyprus relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Qipro. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Qipro)
emri Qipro
koordinatat
skajore
35.8
32.1 ←↕→ 34.8
34.4
qendra e hartës 35°06′N 33°27′E / 35.1°N 33.45°E / 35.1; 33.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]