Stampa:Harta Republika e Maqedonisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Macedonia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Republika e Maqedonisë. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Republika e Maqedonisë)
emri Republika e Maqedonisë
koordinatat
skajore
42.5
20.3 ←↕→ 23.2
40.7
qendra e hartës 41°36′V 21°45′L / 41.6°V 21.75°L / 41.6; 21.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]