Stampa:Harta Spanja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Spain location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Spanjë. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Spanjë)
emri Spanjë
koordinatat
skajore
44.4
-9.9 ←↕→ 4.8
34.7
qendra e hartës 39°33′N 2°33′W / 39.55°N 2.55°W / 39.55; -2.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]