Stampa:Harta Surinami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Suriname location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Surinami. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Surinami)
emri Surinami
koordinatat
skajore
6.4
-58.6 ←↕→ -53.6
1.3
qendra e hartës 3°51′V 56°06′P / 3.85°V 56.1°P / 3.85; -56.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]