Stampa:Harta Toka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:World location map (equirectangular 180).svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Toka. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Toka)
emri Toka
koordinatat
skajore
90
-180 ←↕→ 180
-90
qendra e hartës 0°N 0°E / 0°N 0°E / 0; 0

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]