Jump to content

Stampa:Harta Tonga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Tonga location map.svg
Harta fizike
Skeda:Tonga relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tonga. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tonga)
emri Tonga
koordinatat
skajore
-15.4
-176.4 ←↕→ -173.5
-22.5
qendra e hartës 18°57′S 174°57′W / 18.95°S 174.95°W / -18.95; -174.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]