Stampa:Harta Turqia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Turkey location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Turqia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Turqia)
emri Turqia
koordinatat
skajore
42.5
25.4 ←↕→ 45.0
35.5
qendra e hartës 39°00′V 35°12′L / 39°V 35.2°L / 39; 35.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]