Stampa:Harta Turqia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Turkey location map.svg
Harta fizike
Skeda:Turkey relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Turqia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Turqia)
emri Turqia
koordinatat
skajore
42.5
25.4 ←↕→ 45.0
35.5
qendra e hartës 39°00′N 35°12′E / 39°N 35.2°E / 39; 35.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]