Stampa:Infobox Country

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
WikiPërmirëso.png kjo stampa është i vjetruar. ju lutem Përditëso kjo stampa për të pasqyruar ngjarjet e fundit ose informacion në dispozicion sapo. Ju lutem shikoni flasim faqen për më shumë informacion.
Crystal Clear app Service Manager.png Kjo stampë është e përbërë nga një ose më shumë parametra mundësie (paramtric options). Në kodin e saj përdor disa karakteristika që mund të jenë të ndërlikuara.

Ju lutemi, në qoftë se nuk arrini ti kuptoni funksionimet dhe nuk arrin ta korigjosh në qoftë se resultatet nuk janë ato që prisje, mos e modifikoni. Experimentet duhen bërë më para në livadhin e caktuar.