Stampa:Infobox MK vendbanim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Tetovë
Тетово
Qytet
noform
Stema_figura
Stema e Tetovës
Flag of Tetovo Municipality, North Macedonia.svg
Flamuri i Tetovës
Vendndodhja
Tetovë is located in Maqedonia e Veriut
Tetovë
Tetovë
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Tetovë
Të dhëna dhe statistika
Vendasit Tetovar
Lartësia 468 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC +1
Verore UTC +2
Kodi Postal 1200
Prefiksi +389 044
Targa TE
Koordinatat 42° 0′ 0″ Veri

20° 58′ 0″ Lindje

Popullsia 52,915 banorë
Faqja Zyrtare tetova.gov.mk
{{Infobox MK vendbanim
|Emri              =
|Emër_tjetër           = 
|Lloji i vëndbanimit       = <!--Fshat, Qytezë, Qytet--> 
|Flamuri_figura         = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim--> 
|Flamuri_artikulli        = 
|Stema_figura          = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim--> 
|Stema_artikulli         = 
|Stema_gjerësia         = 
|Pamje              = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim--> 
|Përshkrimi i pamjes       = 

<!--Administrimi territorial-->
|Rajoni             = 
|Komuna             =
|Kryetari i Komunës       =
|Partia udhëheqëse        =

<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja           =
|Popullsia            = 
|Popullsia_viti         =
|Dendësia            =

<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit            = 
|Krahina             =
|Lartësia            = 
|Zona Kohore           = 
|Ora Verore           = 
|Kodi Postal           = 
|Prefiksi            = 
|Targa e automjeteve       = 
|WebFaqja            = 
|E-Posta             =

<!--Harta--> 
|harta              = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet--> 
|harta_fizike          = Yes 
|Harta_foto           =
|Harta_foto_shënimi       = 
|përshkrimi_harta        = 
|harta_gjerësi          = 
 |CoordAddon          =
<!--Koordinatat Mënyra #1--> 
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr = 
<!--Koordinatat Mënyra #2--> 
|gjerësi             = 
|gjatësi             = 
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]