Stampa:Infobox klub futbolli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.svg
Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa Stampa:Infobox SportClub të bashkohen në një stampë të vetëm.

Lua error in Moduli:Documentation at line 619: message: type error in message cfg.main-div-heading-class (string expected, got nil).