Stampa:Infobox monument

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Infobox monument
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Infobox monument.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kopjoje dhe vendose stampën:

{{{name}}}
{{{native_name}}}
[[File:{{{image}}}|{{{image_size}}}|alt={{{image_alt}}}|{{{image_alt}}}]]
{{{caption}}}
[[File:{{{image_map}}}|{{{map_width}}}|alt={{{map_alt}}}|{{{map_alt}}}]]
{{{map_text}}}
Koordinatat {{{coordinates}}}
Vendndodhja {{{location}}}
Dizajneri {{{designer}}}{{{ldesigner}}}
Lloji {{{type}}}
Materiali {{{material}}}
Gjatësia {{{length}}}
Gjerësia {{{width}}}
Lartësia {{{height}}}
Masa {{{weight}}}
Vizitorë {{{visitors_num}}} (in {{{visitors_year}}})
Data e fillimit {{{begin}}}
Data e përfundimit {{{complete}}}
Data e hapjes {{{open}}}
Data e rindërtimit {{{restore}}}
Dedikuar për {{{dedicated_to}}}
Data e shpërbërjes {{{dismantled}}}
Faqja zyrtare {{{website}}}
{{{extra_label}}} {{{extra}}}
{{Infobox monument
| name     = 
| native_name  = 
| image     = 
| caption    = 
| location   = 
| designer   = 
| type     = 
| material   = 
| length    = 
| width     = 
| height    = 
| weight    = 
| visitors_num =
| visitors_year =
| begin     = 
| complete   = 
| dedicated   =
| open     = 
| restore    = 
| dismantled  = 
| dedicated_to = 
| map_name   = 
| map_text   = 
| map_width   = 
| map_relief  = 
| coordinates  = 
| website    =
| extra_label  = 
| extra     = 
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]