Stampa:Infobox shkrimtar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Merge-arrows.svg
Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa Stampa:Kutia Shkrimtar të bashkohen në një stampë të vetëm.
Infobox shkrimtar

Përdorimi

{{Infobox shkrimtar
| emri = 
| foto = 
| titulli = 
| emri i vërtetë = 
| ditëlindja = 
| vendlindja = 
| ditëvdekja = 
| vendvdekja = 
| pseudonimi = 
| punësimi = 
| çmime = 
| nacionaliteti = 
| zhanri = 
| webfaqja = 
}}