Stampa:KUFSejshelli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Se-map.gif
000 Sejshelli harta.PNG
OQEANI INDIAN
redaktoni hartën

Harta memece Sejshelli. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja