Stampa:KUTIAAntigua dhe Barbuda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo është kutiza për artikullin Antigua dhe Barbuda 
Antigua and Barbuda
Flag of Antigua and Barbuda.svg Emblema - KUTIAAntigua dhe Barbuda
Flamuri i Antiguës dhe Barbudës Emblema e Antiguës dhe Barbudës
Moto Kombëtare: Each Endeavouring, All Achieving
(Anglishtja:?)
Vendndodhja - KUTIAAntigua dhe Barbuda