Stampa:KUTIAKiribati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo është kutiza për artikulli Kiribati 
Republic of Kiribati
Flag of Kiribati.svg Emblema - KUTIAKiribati
Flamuri Stema
Moto Kombëtare: Te Mauri, Te Raoi ao Te Tabomoa
Gil.: Shëndet, paqe dhe Përparim
Vendndodhja - KUTIAKiribati