Stampa:KUTIATurkmenistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo është kutiza për artikulli Turkmenistani 
Turkmenistan
Flag of Turkmenistan.svg Emblema - KUTIATurkmenistani
Turkmenistani Turkmenistani
Moto Kombëtare: Të pavarur dhe neutral
Vendndodhja - KUTIATurkmenistani