Stampa:Kartela/Fund

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Kartela.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Kjo stampë mundëson realizimin e një kartele V2 përmes tullave. Tulla {{Kartela/Fund}} është gjithmonë dhe detyrimisht e lidhur me një tjetër tullë të quajtur {{Kartela/Fillim}}.

Sintaksa[Redakto nëpërmjet kodit]

Kopjoni dhe ngjitni këtë në faqen e një modeli te kartelës.

{{Kartela/Fillim}}
{{Kartela/Fund}}

Parametrat[Redakto nëpërmjet kodit]

Për këtë stampë, nuk ka asnjë parametër për të mbushur.

Shembull[Redakto nëpërmjet kodit]

Titulli juaj këtu...
{{Kartela/Fillim}}
{{Kartela/Titull
 | Titulli juaj këtu...
}}
{{Kartela/Fund}}