Stampa:KomunënëRumani/Bacău

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
KomunënëRumani/Bacău
Komunë
Administrimi
Shteti Flamuri Rumania
Qarku Stema Qarku Bacău

KomunënëRumani/Bacău është një komunë në qarkun BacăuRumani. Ka një popullsi prej banorësh dhe sipërfaqe km². Komuna është formuar nga bashkimi i fshatrave: .


Referime[Redakto nëpërmjet kodit]