Stampa:Official website/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Official website.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Qëllimi i kësaj stampe është të sigurojë një format standard për etiketimin e lidhjeve në faqen zyrtare të temës kryesore të një artikulli.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

URL në stampë[Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]