Stampa:Qytet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Stampa do të plotësohet më tepër kohë pas kohe.

Përdorimi[përpunoni burim]

-
- : -
Qytet
Njohur si -
Motoja -
noform
-
Stema_figura
Stema
Flag of None.svg
Flamuri
Administrimi
Shteti Flamuri -
Shteti federal -
Rajoni -
Guvernorati -
Provinca -
Qarku -
Bashkia -
Komuna -
Konteja -
Komuniteti Autonom -
Distrikti -
Kantoni -
Departamenti -
Kryetari i Bashkisë -
Partia -
Sipërfaqja dhe popullsia
Sipërfaqja - km2
 •  urbane - km2
 •  aglomerati - km2
 •  tokësore - km2
 •  ujore - km2
Lartësia - m (m.n.d.)
Popullsia - banorë (-)
 •  urbane - banorë
 •  aglomerati - banorë
Dendësia - banorë/km2
Të dhëna të tjera
Themelimi -
Vendasit -
Zona Kohore -
Verore -
Kodi Postal -
Prefiksi -
Aeroporti -
Targa -
Faqja Zyrtare -
Shënim: -
{{Qytet
|Qyteti         = 
|Gjuha vendase      = 
|Emri në gjuhën vendase = 
|Lloji i vëndbanimit   = Qytet
|Nofka          = 
|Moto          = 
|Flamuri_figura     = 
|Flamuri_artikulli    = Flamuri i 
|Stema_figura      = 
|Stema_artikulli     = Stema e 
|Stema_gjerësia     = 
|Pamje          = 
|Përshkrimi i pamjes   = 
<!--Administrimi territorial-->
|Shteti         = Shkruaj vetëm emrin e shtetit (në rasën emërore)
|Shteti federal     = 
|Rajoni         = 
|Guvernorati       =
|Qarku          = 
|Bashkia         = 
|Komuna         = 
|Konteja         = 
|Komuniteti Autonom   = 
|Provinca        = 
|Distrikti        = 
|Kantoni         = 
|Departamenti      = 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja       = 
|Sipërfaqja urbane    = 
|Sipërfaqja metropolitane= 
|Sipërfaqja Tokë     = 
|Sipërfaqja Ujë     = 
|Popullsia        = 
|Popullsia_viti     =
|Dendësia        = 
|Zona urbane       = 
|Zona metropolitane   = 
<!-- Të dhëna-->
|Lartësia        = 
|Vendasit        = 
|Themelimi        = 
|Zona Kohore       = 
|Ora Verore       = 
|Kodi Postal       = 
|Prefiksi        = 
|Targa e automjeteve   = 
|Aeroporti        = 
|Kryetari i Bashkisë   = 
|Asambleja rajonale   = 
|Partia udhëheqëse    = 
|WebFaqja        = 
|E-Posta         =
|Shënim         = 
<!--Harta--> 
|harta_foto       =
|harta_shënimi      =
|përshkrimi_harta    = 
|harta_gjerësi      = 
|harta          = 
 |CoordAddon      =
<!--Koordinatat Mënyra #1--> 
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr = 
<!--Koordinatat Mënyra #2--> 
|gjerësia         = 
|gjatësia         = 
}}

Shiko edhe[përpunoni burim]