Stampa:Qytet (Japonia)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
— '
Administrimi
Shteti Flamuri Japonia
Rajoni
Prefektura
Provinca
Distrikti
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+9 (JST)


[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Qytet (Japonia).
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Qytet (Japonia)
|Qyteti         =
|Gjuha vendase      =
|Emri në gjuhën vendase =
|Lloji i vëndbanimit   =
|Nofka          = 
|Moto          = 
|Flamuri_figura     =
|Flamuri_artikulli    =
|Stema_figura      =
|Stema_artikulli     =
|Stema_gjerësia     =
|Pamje          =
|Përshkrimi i pamjes   = 
<!--Administrimi territorial-->
|Rajoni         =
|Provinca        =
|Prefektura       =
|Ishulli         =
|Kryetari        =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja       = 
|Sipërfaqja urbane    =
|Sipërfaqja metropolitane=
|Sipërfaqja Tokë     =
|Sipërfaqja Ujë     = 
|Popullsia        =
|Dendësia        =
|Zona urbane       =
|Zona metropolitane   =
<!-- Të dhëna-->
|Lartësia        = 
|Vendasit        = 
|Themelimi        = 
|Kodi Postal       = 
|Prefiksi        =
|Partia         =
|WebFaqja        =
<!--Harta--> 
|Harta_foto       =
|përshkrimi_harta    = 
|harta_gjerësi      =
|harta          =
<!--Koordinatat--> 
| gjer_g=33  | gjer_m=35  | gjer_s=  | gjer_dr =N 
| gjat_g=130  | gjat_m=24  | gjat_s=  | gjat_dr =E
}}