Stampa:Qytet (Mali i zi)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Qytet (Mali i zi)
|Qyteti         =
|Nofka          = 
|Moto          = 
|Flamuri_figura     =
|Flamuri_artikulli    =
|Stema_figura      =
|Stema_artikulli     =
|Stema_gjerësia     =
|Pamje          = 
<!--Administrimi territorial-->
|Komuna         =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja       = 
|Sipërfaqja urbane    = 
|Sipërfaqja metropolitane= 
|Popullsia        = 
|Dendësia        = 
|Zona urbane       = 
|Zona metropolitane   = 
<!-- Të dhëna-->
|Lartësia        = 
|Vendasit        = 
|Themelimi        = 
|Kodi Postal       = 
|Prefiksi        =
|Kryetari        =
|Partia         =
|Faqja Zyrtare      =
|Shënim         =
|Harta_foto       =
|Harta_foto_shënimi   =
| gjer_g= | gjer_m=  | gjer_s=  
| gjat_g= | gjat_m=  | gjat_s= 
<!--Koordinatat Mënyra #2--> 
|gjerësia        = 
|gjatësia        = 
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]