Stampa:Qytet në Kosovë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.svg
Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa Stampa:Qytet (Kosova) të bashkohen në një stampë të vetëm.


Qytet në Kosovë
 Statistika
 Administrata
 Shteti Kosova p/dh
 Politika
 Komunikacioni
 Zona kohore
 Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
 Në verë OVEQ (UTC+2)