Stampa:Qytet në Shqipëri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Qytet në Shqipëri
Të dhënat baze
Shteti p/dh
Politika
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo stampë përdoret vetëm për qytetet e Shqipërisë dhe jo për fshatra as komuna as bashki.

{{Qytet në Shqipëri
 | EMRI          = 
 | EMRIIPASHQUAJTUR    = 
 | SKEDA_FLAMURI     = 
 | SKEDA_EMBLEMA     = 
 | FOTO          =
<gallery>
Shembull.jpg | Përshkrim1
Shembull.jpg | Përshkrim2
</gallery>
 
 | PËRSHKRIMI       = 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
 | gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= 
 | gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= 
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
 | gjerësi        = 
 | gjatësi        = 
<!------------------------->
 | SIPERFAQJA       = 
 | POPULLSIA       = 
 | POPULLSIA_DENDESIA   = 
 | SHTETI         = [[Shqipëria]]
 | RRETHI         = [[Rrethi i ]]
 | KODI_POSTAR      = 
 | PREFIKSI        = 
 | FAQJA_ZYRTARE     = [ Bashkia e ]
 | KRYETARI        = 
 | PARTIA         = P
 | SKEDA_EMBLEMA     = 
 | IATA          = TIA
 | AEROPORTI       = [[Aeroporti Nënë Tereza|Nënë Tereza]]
 | DISTANCA_NGA_AEROPORTI = 
 | PORTAL         = 
}}