Stampa:WikiPotter/dok

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo stampë shërben për të bërë pjesë të projektit WikiPotter artikujt që lidhen me Botën Magjike të J. K. Rowling. Kopjoni këtë tekst burimor dhe vendoseni në faqet e diskutimit të artikujve që doni të përfshini.

{{WikiPotter}}