Stampa diskutim:Kujdes-med

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Kujdes-med. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pozicioni i stampes[Redakto nëpërmjet kodit]

Besoj se do ishte me mire qe kjo stampe te vendoset ne fillim te artikulit ose seksionit, sa me lart te jete e mundshme. Ne fund te faqes nuk besoj te kete efektin e deshiruar. --  eagleal  7 Shkurt 2009 20:10 (CET)

Edhe unë jamë i këtij mendimi.--Hipi Zhdripi 7 Shkurt 2009 22:51 (CET)

Upss!! Po kush e zbatonë se? Memimi i ati nxhehet ma shumë.--Hipi Zhdripi 7 Shkurt 2009 22:52 (CET)