Stampa diskutim:Lit-cung

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Lit-cung. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për të gjetur artikuj cungje në Wikipedia në këtë temë shtype nyjen e paraqitur në anën e majtë të fletës - Lidhjet këtu


Literaturë apo Letërsi[Redakto nëpërmjet kodit]

Doja të thoshja vetëm që nuk është më mirë të jetë Cung Letërsie, se Cung Literature? Pasi fjala literaturë nuk ekziston në fjalorin e gjuhës Shqipe. --Eagleal Diskuto 14 Maj 2007 10:52 (UTC)