Jump to content

Stampa diskutim:RTK1

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën RTK1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

A eshte Blue Sky Live dhe Radio Kosova e njejta, sepse vallai nuk e degjoj Radio Kosovën, e keshtu nuk e di saktesisht a eshte e njejta apo a eshte Blue Sky Live emision i Radio Kosova, dikush qe e degjon Radio Kosovën le ta permisojne. --Proud To Be Albanian diskuto°) 8 Qershor 2007 23:06 (UTC)

Jo edhe po. Radio Kosovës i takojin të dyjat. Por që merret si me thanë RK2. Spo di si me thanë ma mirë. Radio Kosova është emituesi i Radio Kosovës dhe Blue Sky. Njëra është ndërmarrja dhe dy tjerat janë veprime (emitime në frekuenca të ndryshme). --Hipi Zhdripi 8 Qershor 2007 23:13 (UTC)

Aha, po e kuptoj, flm. Nese deshrion mundesh edhe ato radio emisionet e Radio Kosovës me i shtua ketu ose me krijua nje stampë n'veti. --Proud To Be Albanian diskuto°) 8 Qershor 2007 23:54 (UTC)