Stampa diskutim:Tirana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Tirana. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përkthim[Redakto nëpërmjet kodit]

@Berishasinan, dhe kjo stampë ka nevojë për përkthim pas përditësimit. 99% e lidhjeve ekzistojnë. Shiko këtë version. - Klein Muçi (diskutimet) 29 tetor 2021 03:09 (CEST)Reply[reply]

@Klein Muçi, e përditësova edhe këtë stampë. Shumë prej lidhjeve nuk ekzistuakan, por do të mundohem t'i krijoj sa të gjej kohë. XD --Berishasinan (diskutimet) 1 nëntor 2021 23:48 (CET)Reply[reply]
@Berishasinan, shumë faleminderit! Nuk ka nevojë të merresh dhe me krijimin. E rëndësishme ishte që lidhja të ishte e saktë në mënyrë që kushdo që do të merrej, ta niste siç duhej e jo anglisht. - Klein Muçi (diskutimet) 1 nëntor 2021 23:58 (CET)Reply[reply]