Stampa diskutim:WEEKDAYNAME

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën WEEKDAYNAME. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Emërtimi i ditëve të javës[Redakto nëpërmjet kodit]

Shikoje edhe njëherë sintaksën e ditëve të javës, sepse duhet korrigjuar diçka e vogël:

  • E hënë returns E hënë
  • E martë returns E martë
  • E mërkurë returns E mërkurë
  • E enjte returns E enjtë (Error: Duhet korigjuar sintaksa). Duhet: E enjte
  • E premte returns E premtë (Error: Duhet korigjuar sintaksa). Duhet: E premte
  • E shtunë returns E shtunë
  • E dielë returns E dielë

Uni 2 Shtator 2006 12:09 (UTC)


Gabimi u korrigjua me pak vonesë. Tani është çdo gjë në rregull.
Uni 2 Shtator 2006 12:34 (UTC)