Steve Zahn

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Steve Zahn
Jennifer Aniston and Steve Zahn Faces Red Carpet for Premiere of Management.jpg
Zahn, 2008
Informacione personale

Steven James "Steve" Zahn lindi më 1967. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.