Stublla (Vlladiçin Han)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stubllë
Стубал
Fshat
Vendndodhja
Stubllë is located in Serbia
Stubllë
Stubllë

Koordinatat: 42°37′59″V 22°2′0″L / 42.63306°V 22.03333°L / 42.63306; 22.03333

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Vlladiçin Han
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 347 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 37′ 59″ Veri

22° 2′ 0″ Lindje

Stubllë (serbisht: Стубал/Stubal) është fshat në komunën e Vlladiçin Hanit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]