Suada Jashari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Suada Jashari
Të dhënat personale
Emri i plotëSuada Jashari
Data e lindjes09/10/1988
Vendi i lindjesAlbania
PozicioniMesfushore
Ekipi kombëtar
VitetEkipiNdesh.(Gls)
2013–Shqipëria10(1)
† Ndeshje (Gola).
‡ Ndeshjet dhe golat në kombëtare deri më 20:49, 29 March 2015 (UTC)

Suada Jashari (e lindur më 9 tetor 1988) është një mesfushore Shqiptare e futbollit. [1][2][3]

Burime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Women's World Cup - Suada Jashari – UEFA.com". UEFA.com. Marrë më 3 prill 2015. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Suada Jashari". soccerpunter.com. Marrë më 3 prill 2015. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ "Suada Jashari". worldfootball.net. Marrë më 3 prill 2015. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)