Jump to content

Suhadolli i Banjës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Suhadoll i Banjës
Suhadoll i Bajës
Fshat

Suhadoll i Banjës është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Suhadoll i Bajës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]