Tapia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tapia (në tekste edhe dokumenti, letër argumeti) është fletë në të cilën janë të shënuara rregulla, apo marrveshje nga një autoritet.

Vjen nga autoritetet osman.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]